Dlaczego warto być w Kole

• KNL nauczyło mnie, by się nie poddawać, bo w końcu się i tak uda ;)
  • Członkostwo w kole pozwala zobaczyć jak działają mechanizmy uczelnianej biurokracji. Dzięki temu masz bliższy kontakt z wykładowcami i łatwiej Ci się odnaleźć na uczelni.
  • KNL to przede wszystkim praktyka i zdobywanie doświadczenia czyli to czego nie znajdziecie na wykładach.
  • W KNL znajdziesz najładniejsze dziewczyny na całym wydziale :P
  • Koło to miejsce gdzie spotkasz ludzi podobnych do Ciebie- z tą samą pasją, podobnymi przemyśleniami i pomysłem na siebie.
  • KNL daje możliwość poczucia się za coś odpowiedzialnym ale zarazem wiesz, że otaczają Cię osoby na których pomoc możesz liczyć.
  • Warszawskie Dni Logistyki- najlepsza impreza w mieście!
  • KNL to organizacja, którą tworzy każdy jej członek w sposób taki jak chce to zrobić.
  • Możliwość zobaczenia miejsc, których jako osoby prywatna nie mielibyśmy możliwości zobaczyć. (Idz do koła to Lidl zrobi z Ciebie ludzką mrożonkę wpuszczając do wielkiej chłodni)
  • Członkostwo w kole daje możliwość poczucia prawdziwego studenckiego klimatu.
  • Koło pozwala odkryć siebie: swoje słabe i mocne strony ;)
  • Możesz się dowiedzieć, czy standardowo wpisywane do CV atuty rzeczywiście do Ciebie pasują (praca w grupie, kreatywność, inicjatywa w działaniu itd)
  • Wiedzę zdobędziesz na studiach. Do KOŁA przyjdź po UMIEJĘTNOŚCI!
  • Dzięki licznym warsztatom, które organizujemy, zdobywamy duużą dawkę praktycznych kwalifikacji, jak chociażby zastosowanie Excela w przedsiębiorstwie.
  • Ale WIEDZY nigdy za mało ;). Najlepiej ją zdobywać zagłębiając się samemu w jakiś temat. Do tego służą KONFERENCJE, na które piszemy własne artykuły.
  • Nasze koło to nie tylko slogany – my naprawdę działamy! Organizujemy liczne WYJAZDY SEMINARYJNE do firm podczas których poznajemy logistykę „od środka”.
  • Chcesz mieć okazję do używania języka obcego? Przyjdź do KNL! Jesteśmy otwarci na współpracę z zagranicą, wyjeżdżamy na stypendia, konferencje, a także zapraszamy obcokrajowców na swoją konferencję – Warszawskie Dni Logistyki.
  • Koło łączy ludzi! Jesteś członkiem ekipy, dzielicie swoje zainteresowania, macie wspólne problemy, realizujecie projekty i tym samym tworzycie coś dużego…  Działając w takiej grupie otwierasz się na innych, zyskujesz pewność siebie i przy okazji dobrze się bawisz :D