O konferencji


 1

Katedra Logistyki
oraz
Koło Naukowe Logistyki

dziękują za udział w konferencji naukowej

X Warszawskich Dniach Logistyki: Edukacja-Nauka-Biznes
pt.: „Logistyka wczoraj, dziś i jutro ”

na Wydziale  Ekonomicznym SGGW w Warszawie

26-27 maja 2022
Kampus SGGW w Warszawie

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie na konferencję, której celem jest wsparcie rozwoju logistyki poprzez konfrontację biznesowego i naukowego punktu widzenia na rzeczywiste wyzwania, które pojawiają się na rynku usług logistycznych. Jest dla nas równie ważne, aby młodzi uczestnicy konferencji zdobyli w jej trakcie praktyczne umiejętności oparte na rzetelnej wiedzy teoretycznej. Dziękujemy za poświęcony czas, podzielenie się wiedzą oraz przemiłą atmosferę panującą przez dwa dni konferencji.

Warszawskie Dni Logistyki to największy, coroczny projekt Koła Naukowego Logistyki, które działa na Wydziale Ekonomicznym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Każdego roku członkowie Koła dokładają wszelkich starań, aby było to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie, pozwalające poznać bieżące trendy w logistyce.

W 2017 roku, z okazji 10-lecia kształcenia na kierunku logistyka, na naszym Wydziale, zmieniliśmy formułę tego wydarzenia. Przy współpracy z kadrą akademicką Katedry Logistyki, stworzyliśmy wyjątkową edycję naszej konferencji, zrzeszającą zarówno ambitnych studentów, doświadczonych przedstawicieli świata biznesu, jak i cenionych naukowców, którzy swoją wiedzą wzbogacają aspekty merytoryczne konferencji. W ten sposób, VII edycja WDL-a przebiegła po raz pierwszy pod hasłem: „Warszawskie Dni Logistyki. Edukacja-Nauka Biznes”.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować naszym partnerom biznesowym, patronom honorowym oraz medialnym, bez których naszej konferencji nie udałoby się zorganizować i jednocześnie zaprosić do współpracy przy kolejnych edycjach naszego wydarzenia!

Do zobaczenia!

wdl 2022

 

Dr inż. Monika Roman
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Maciej Borkowski
Koordynator Główny WDL 2022