XIV Forum Studentów Transportu i Logistyki Translogistics2018 we Wrocławiu.

Grupa naszych kołowiczów w dniach 6 i 7 grudnia uczestniczyła na konferencji XIV Forum Studentów Transportu i Logistyki Translogistics2018 we Wrocławiu.

Tematem tegorocznej edycji były: „Współczesne wyzwania branży TSL – Twoja szansa na rozwój”.  Pierwszego dnia zapoznaliśmy się z pięcioma pracami konkursowymi, a także prezentacjami partnerów konferencji. Drugi dzień spędziliśmy na ciekawych warsztatach logistycznych. W czasie konferencji, miała miejsce również impreza integracyjna.

Do Wrocławia pojechaliśmy bardzo dużą, bo aż trzydziestoosobową grupą. Liczymy na podobną frekwencję w czasie kolejnych wyjazdów.

Dziękujemy Kołu Naukowemu Logistics z Politechniki Wrocławskiej za organizację całego wydarzenia i ciepłe przyjęcie. Do zobaczenia za rok!