IX Student Maritime Conference 2017

W dniach 23-25 kwietnia uczestniczyliśmy w IX Student Maritime Conference 2017  pt.”Logistyka w usługach” organizowanej przez KNTiL TRANSLOG.
Pierwszego dnia mieliśmy okazję wysłuchać prezentacji w tym aż trzy były prezentowane przez naszych członków.
IMG_0163

Niezmiernie miło jest nam ogłosić że referat Ewy Rybickiej i Dominika Szulca „Wprowadzenie skandynawskich standardów ruchu ciężarowego do Polski i ich potencjalne konsekwencje na przykładzie firm kurierskich” otrzymał główną nagrodę!

Pozostałe prezentacje naszych kołowiczów to: Aleksandra Słobodzin i Paulina Mindewicz  „Analiza form współpracy sklepów internetowych z największymi firmami branży kurierskiej.”
Aleksandra Grądziel i Katarzyna Grynkiewicz „Logistyka w sieci kawiarni Green Caffe Nero.”

Dalsza część konferencji to niezapomniana integracja kół z całej Polski podczas podróży promem do Karlskrony.
Sama Szwecja nie przywitała nas pięknym słońcem tak jak tego oczekiwaliśmy, ale deszcz skutecznie pobudzał nas po nieprzespanej nocy
Morze również pożegnało nas tak, abyśmy je na długo zapamiętali i nie pozwoliło nam stabilnie poruszać się po pokładzie promu 3

Dziękujemy organizatorom za tak dobrze zorganizowaną konferencje a wszystkim laureatom, w szczególności Ewie i Dominikowi jeszcze raz gratulujemy!

1)