archiwum dzienne: 19 kwietnia 2019

gdynia

XI Student Maritime Conference

14 kwietnia braliśmy udział w XI Student Maritime Conference. W tym roku słuchaliśmy wystąpień na temat zrównoważonego transportu pasażerskiego i towarowego w dobie nowych idei i technologii. Konferencje zwieńczył rejs do Szwecji, gdzie mieliśmy okazję poznać położone na 33 wyspach miasto Karlskrona, będące portem szwedzkiej marynarki wojennej.

KOKONAT 2019

Dwójka naszych Kołowiczów reprezentowała Koło Naukowe Logistyki SGGW na V Krakowskiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Transportu KOKONAT 2019, organizowanej przez Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych. Maciek Borkowski oraz Krzysztof Malinowski wystąpili w konkursie referatów z pracą ,,Zastosowanie inteligentnych systemów transportowych w miastach na przykładzie systemu ImFlow”. W silnie obsadzonym konkursie (27 referatów) […]

macius i krzysio z flaga stoja we dwoch (two men one flag)

knl metro

KNL z wizytą w STP Kabaty

25 marca mieliśmy okazję zaznajomić się nieco bliżej z funkcjonowaniem warszawskiego metra zarówno pod względem logistycznym jak i technicznym. Poznaliśmy dostępny tabor oraz różnice pomiędzy poszczególnymi składami. Serdecznie dziękujemy Metro Warszawskie za umożliwienie nam zwiedzenia STP Kabaty!